doprava zdarma
  • Brána
  • 1 hodnocení
  • Novinka
  • Doprava zdarma
 • Dalibor Stach

  Duchovní detektivka. Mysticky laděný román českého autora zavádí čtenáře na řadu exotických míst i do různých časových období. Je reinkarnace možná? Třeba na to naleznete odpověď.

  S osobNím věnováním autora - 160x200mm, vázané, ilustrované

  Duchovní detektivka. Mysticky laděný román českého autora zavádí čtenáře na řadu exotických míst i do různých časových období. Je reinkarnace možná? Třeba na to naleznete odpověď.

  Ukázka z knihy:

  K A P I T O L A XII

  ... Dálkový přenos myšlenek je stejně fascinující jako let k Měsíci. Vše je překonatelné…

  ... Vzal jsem Tě za ruku ve svém srdci a otevřel bránu do atomu. Divila jsi se: „Je to tady tak prázdné, ale támhle jako by něco bylo?“ a ukázala jsi rukou někam nahoru a zase dolů. Byly to elektrony.

  „Tam se podíváme za chvíli. To je nižší patro Vesmíru.“
  A tak jsem Tě vzal za ruku ve svém srdci a šli jsme tou prázdnotou k něčemu, o čem jsem Ti řekl, že něčím by mohlo být. Otevřel jsem bránu a vstoupili jsme.

  „Z té dálky, kde jsme stáli, to vypadalo, že zde něco je, ale je tady stejná prázdnota jako předtím.“ Byla jsi udivená. „Ale támhle se něco vznáší! Vidíš to!“ vykřikla jsi radostně.

  „To, co vidíš, by mohly být qarky, a proto k nim půjdeme, abych ti ukázal podstatu Vesmíru a v podstatě další jeho patro,“ odpověděl jsem na Tvé nadšení.

  „Jaké je?“ zeptala jsi se.

  „To právě pochopíš, až tam budeme spolu stát,“ odpověděl jsem, držeje Tě v dlani jako vzácné světlo a vstoupili jsme do brány.

  „Z té dálky to vypadalo, že zde něco je, ale je tu prázdnota. Támhle se něco vznáší, ale vím, že když přijdu blíž, že to bude stejné. Jak hluboko můžeme sestoupit? Kolik pater
  má Vesmír na tuto stranu? Je to skutečně nekonečno? To by ovšem znamenalo, že ve Vesmíru je něčeho tak málo, co prostupuje tuto prázdnotu. Co to je?“

  „Ptej se svého pozorovatele,“ odpověděl jsem a měl jsem radost z toho, že jsi se dotýkala podstaty existence a bytí vůbec.

  „Těch pater je nekonečně? Viď?! To je Bůh nebo
  ta Nekonečná Inteligence, o které jsi mluvil? Je to tak, cítím to ve svém srdci. Čím jsi mne to naplnil? Ten pocit, to je to, co JSEM hledala.“

  cena drobné investice 350,- Kč
  kniha a doprava zdarma
  Česká republika

   

  cena drobné investice 14 EUR
  kniha a doprava zdarma
  Slovenská republika

  předobjednávky expedovány 14 dní po dosažení 250 předplatitelů

   

   
  Můžeme doručit do:
  Značka:Jo Tu Ber
  • Cena:
  • 350 Kč
 • facebook 1080x1080 podklad jotuber brana
  facebook 1080x1080 podklad jotuber brana
  • 1 z 4
  facebook 1080x1080 podklad jotuber daliborfacebook 1080x1080 podklad jotuber terezafacebook 1080x1080 podklad 010