doprava zdarma

BRÁNA

 
   • Brána
   • 1 hodnocení
   • Novinka
   • Doprava zdarma
  • Dalibor Stach

   Duchovní detektivka. Mysticky laděný román českého autora zavádí čtenáře na řadu exotických míst i do různých časových období. Je reinkarnace možná? Třeba na to naleznete odpověď.

   S osobNím věnováním autora - 160x200mm, vázané, ilustrované

   Duchovní detektivka. Mysticky laděný román českého autora zavádí čtenáře na řadu exotických míst i do různých časových období. Je reinkarnace možná? Třeba na to naleznete odpověď.

   Ukázka z knihy:

   K A P I T O L A XII

   ... Dálkový přenos myšlenek je stejně fascinující jako let k Měsíci. Vše je překonatelné…

   ... Vzal jsem Tě za ruku ve svém srdci a otevřel bránu do atomu. Divila jsi se: „Je to tady tak prázdné, ale támhle jako by něco bylo?“ a ukázala jsi rukou někam nahoru a zase dolů. Byly to elektrony.

   „Tam se podíváme za chvíli. To je nižší patro Vesmíru.“
   A tak jsem Tě vzal za ruku ve svém srdci a šli jsme tou prázdnotou k něčemu, o čem jsem Ti řekl, že něčím by mohlo být. Otevřel jsem bránu a vstoupili jsme.

   „Z té dálky, kde jsme stáli, to vypadalo, že zde něco je, ale je tady stejná prázdnota jako předtím.“ Byla jsi udivená. „Ale támhle se něco vznáší! Vidíš to!“ vykřikla jsi radostně.

   „To, co vidíš, by mohly být qarky, a proto k nim půjdeme, abych ti ukázal podstatu Vesmíru a v podstatě další jeho patro,“ odpověděl jsem na Tvé nadšení.

   „Jaké je?“ zeptala jsi se.

   „To právě pochopíš, až tam budeme spolu stát,“ odpověděl jsem, držeje Tě v dlani jako vzácné světlo a vstoupili jsme do brány.

   „Z té dálky to vypadalo, že zde něco je, ale je tu prázdnota. Támhle se něco vznáší, ale vím, že když přijdu blíž, že to bude stejné. Jak hluboko můžeme sestoupit? Kolik pater
   má Vesmír na tuto stranu? Je to skutečně nekonečno? To by ovšem znamenalo, že ve Vesmíru je něčeho tak málo, co prostupuje tuto prázdnotu. Co to je?“

   „Ptej se svého pozorovatele,“ odpověděl jsem a měl jsem radost z toho, že jsi se dotýkala podstaty existence a bytí vůbec.

   „Těch pater je nekonečně? Viď?! To je Bůh nebo
   ta Nekonečná Inteligence, o které jsi mluvil? Je to tak, cítím to ve svém srdci. Čím jsi mne to naplnil? Ten pocit, to je to, co JSEM hledala.“

   cena drobné investice 350,- Kč
   kniha a doprava zdarma
   Česká republika

    

   cena drobné investice 14 EUR
   kniha a doprava zdarma
   Slovenská republika

   předobjednávky expedovány 14 dní po dosažení 250 předplatitelů

    

    
   Dostupnost: Po dosažení 250 předplatitelů
   Můžeme doručit do:
   Kód: 222
   Záruka: 1 rok
   • Cena:
   • 350 Kč
   • 1 z 4